Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні замовники, організації, виробники. Ця робота затребувана в Україні. Високоякісні вантажоперевезення організує наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна оформити замовлення на перевезення вантажів різного призначення, габаритів та величини. Ми гарантуємо високу якість робіт, оперативність та хороші ціни.

Наші послуги

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми гарантуємо збереження перевезених цінностей, виробів, речей. Наш підприємство перебуває у Києві, транспортування багажів здійснюється по столиці України, а також в інші міста держави.

У цієї компанії функціонують досвідчені вантажники, шофери, експедитори. Це експерти, які мають величезний практичний досвід у сфері транспортування вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Дане допомагає мінімізувати витрати замовника. Доставка багажівздійснюється на привабливих обставинах:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські перевезення вантажів можливо за цікавими тарифами.
 • Використовуються сучасні транспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому ресурсі вантажоперевезень можливо оформити замовлення на перевезення багажів різного типу у відповідний час. Замовлення приймаються за графіком 24/7.
 • Окрім водія з власним вантажним авто у Києві у нас можна оформити замовлення упаковку, компонування та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення вантажу застосовуємо індивідуальний спосіб. Підбирається оптимальний маршрут авто транспортування, логістика точно продумується.
 • Вартість сервісу вантажоперевезення фіксована, не |змінюється у ході виконання замовлення.

В числі сайтів вантажоперевезень наш сайт максимально прозоро описує операцію доставки, тарифи та умови. Щоб доставити вантаж з найменшими витратами, наш менеджер допоможе підібрати відповідний вид транспорту. Супутня доставка зменшує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім речей, виробів автотранспортний засіб може перевезти також пасажирів. Як правило близько з водієм залишається 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. У нашій компанії можливо оформити замовлення на мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних перевезень нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 клієнтів. У разі, якщо найняти бригаду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати невеликі багажі, як наприклад, одну пральну машину.
 • Обходится вантажне таксі у Києві недорого. Калькуляція ціни виробляється по протяжності, що проїжджає машина, а не за витраченим часом.

Тут можна оформити замовлення на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо багаж та клієнтів з аеродрому або вокзалу, у період транспортування, товари з гіпермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Доби завезти речі на нове місце, потрібна складна організація переїзду . Наша компанія має величезний досвід у цій сфері. Ми зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма виконуємо переїзди за повним циклом за графіком 24/7. Наше підприємство ручається, що всі речі будуть ретельно завантажені в транспорт. Протягом транспортування цінностей у Києві та інших містах продумується шлях. Це забезпечує швидку, захищене транспортування. У нашій компанії присутнє все потрібне, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна замовити дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження речей, техніки бере на себе наше підприємство. Також можливо замовити переїзд в інше населений пункт.

Під час проведенні транспортування майна у Києві наша компанія використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають поліпшити витрати клієнта. На нашому сайті можливо замовити вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, вартість яких виявиться прийнятною для споживача. Автотранспорт, який перевозить майно, продукти буде заїжджати заодно до декілька міст. Це значно знижує вартість послуги для споживача.

У нас можливо оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Наша фірма відправимо будь-які види продуктів, майно, цінності, за винятком небезпечних та нелегальних. Наша фірма влаштуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні перевезення можна замовити для наступних цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • апаратура;
 • металоконструкції, конструкції з металу;
 • персональні приладдя;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продовольство;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші міста виконуються дуже швидко. Вартість залежить від виду та обсягу багажу, віддаленості пункту призначення, складності завдань з завантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з поширених послуг у великих містах є автомобільні транспортування. Логістика продумується з обліком вантажу, автотранспортної розв’язки, надійності та ряду інших моментів. По різному призначенню здійснюється швидка доставка будматеріалу, електроніки, предметів меблів та інших товарів.

Як наприклад, можливо зарезервувати перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у комфортний вам час. Немає потреби довго очекувати, щоб перевезти холодильник або пральну машину. В будь-який район населеного пункту покупки будуть доставлені у короткі строки часу. У нас аналогічно можливо замовити перевезення негабаритних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, влаштуємо транспортування персональних речей, сейфів, спорядження. Вартість залежить від наступних факторів:

 • вага та розмір об’єкта;
 • термін здійснення замовлення;
 • присутність особливих параметрів у товару (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • особисті прохання клієнта;
 • використання спеціальних заходів щодо забезпечення цільності багажу.

Відлік моменту організації роботи стартує з початку приїзду транспортного засобу на адресу, де виконується завантаження. У нас є великий практичний досвід перевезення неміцних, швидко псуються продуктів, предметів меблів, скляних та дзеркальних виробів. Наша фірма даємо гарантію на, що багаж будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Часом перевезти персональні майно або купівлі необхідно за межі України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування передбачає грамотного планування маршруту, підготовки необхідних свідоцтв. У нас замовляють міжнародні транспортування в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно підготувати товарну фактуру. Наші співробітники можуть добре упакувати майно, цінності. Всі елементи надійно зміцнюються у кузові автомобільного транспорту. Перелічене забезпечує безпеку ТМЦ споживача. Під час організації міжнародних перевезень до Угорщини або іншої країни можна оформити замовлення такі автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни розрахує наш консультант по телефону. Адміністратор передбачає параметри, обсяг вантажу, специфіки маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різних предметів, персональних багажів замовляють сервісні послуги вантажників. Наші співробітники мають великий практичний досвід у виконанні таких робіт. Це допомагає виключити ряд помилок. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й оцінює точність захоплення, перевезення елементів. Часто професіоналам потрібно експлуатувати підйомну техніку, управління якої також передбачає відповідних здібностей та знань.

У нашій організації можливо оформити замовлення на послуги робітників з навантаження у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, вантажників, які грамотно занурять і розвантажать габаритні, негабаритні вантажі, вироби, професійно закріплять конструкції, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах виконають такі функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та оргтехніки по місцях;
 • упаковка;
 • розбірка та установка предметів меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті також можливо зарезервувати навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших містах. Ми виконаємо замовлення будь-який складності. У нашій компанії можливо замовити послуги робітників з навантаження у Києві терміново або на певне час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для оренди співробітників для переїзду житла, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного сміття. Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію, проходять належнінавчання. Це допомагає нам реалізовувати запитання різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та індивідуальних предметів їх рекомендується упакувати. Це набагато зменшує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень оберігає поверхні від подряпин, сміття, забруднення, впливу вологи та інших несприятливих впливів.

Найголовніше пакувати окремі елементи або конструкцію цілком. Персональні майно при переміщенні рекомендується упаковувати у картонні коробки для вантажоперевезень. Внутрі може передбачатися спеціальний матеріал, що захищає товар та майно від механічних впливів. При необхідності співробітники нашої компанії запечатають ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами.

Ми рекомендуємо безумовно пакувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, вироби з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Коли багаж нестандартний, наша фірма готові запропонувати відповідні матеріали. На нашому сайті можна замовити упаковку в Києві наступне:

 • Гофрокартон для вантажоперевезень. Це недорогий, але міцний матеріал, той який виготовляється на зразок куточків, коробок. Картон стійкий до перевантажень, надійний та універсальний. Ящики з даного сировини можна ставити одну на іншу. Здебільшого в тари з картону укладають посуд, дрібні домашні предмети та апаратуру, елементи інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або дерева використовують при перевезенні неміцних речей, зокрема, предметів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно чутливої до вібрацій техніки. Така упаковка розрахована на великі напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Матеріал використовується для тендітних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від дефектів при транспортуванні у коробках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Експлуатується для захисту побутових приладів, об’єктів екстер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших предметів різного обсягу.


Смотреть обязательно — подробная информация: сайты грузоперевозок


Ми надамо матеріали для упаковки незначних і великих технічних рішень, предметів. Наші співробітники допоможуть підібрати найкращий варіант.

Транспортування сміття

Після будівництва або ремонту залишається багато бруду. Це демонтована обробка та частини, витрачені упаковки від будматеріалів і т. д. Щоб дуже швидко прибрати об’єкт, зробите замовлення у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Слід пам’ятати, що викидати подібні відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить вивіз будівельного сміття на приготовлений для цього полігон. На нашому сайті можна замовити разову послугу або укласти договір на довготривалій основі. Ми не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні покришки. Ми пропонуємо вигідну вартість вивезення будівельного сміття. Зверніться до наших працівників, щоб задати питання, оформити замовлення.